KİŞİ ONLINE
KADIN ERKEK
Tıkla keşfet!
Türkiye'nin internetteki
ilk, en büyük ve güvenilir
arkadaşlık platformu.
*2000 yılından beri
Siberalem'den ayrılan kullanıcılarımıza
neden gittiklerini sorduk?

440.000 kişi bu cevabı verdi!

Mutlu çiftlerimizi görmek için »
Pratik, Hızlı,
Güvenilir
Türkiye'nin en çok konuşulan
arkadaşlık platformu
Siberalem haberleri için »
Siberalem
iPhone & iPad uygulaması çıktı!!
Türkiye'nin
en çok kullanılan mobil arkadaşlık sitesi
mobil.siberalem.com'u denediniz mi?
Siberalem Android uygulaması
Google Play'de

Arkadaş Arıyorum

Arkadaş arıyorum diyenlerin buluşma noktası: Siberalem Önce kendi profilini oluştur, arkadaş arıyorum ile onu ara! Beğendiğin üyeleri arkadaş listene ekle, üyelerle mesajlaşmaya başla! Arkadaş arıyorum sayesinde sana uygun üyelerle anında chat yapabilir ve mesajlaşabilirsin!

İnternetten Arkadaş Bulma

Her gün milyonlarca insan internetten arkadaş bulma siteleri kullanıyor. Amerika’daki istatistikler her 5 kişiden 1’inin internetten arkadaş bulma sitelerine kullandığını ve internetten tanıştıkları kişilerle birlikteliğe adım attığını gösteriyor. 2000 yılında kurulan Siberalem’e şu ana kadar milyonlarca kişi üye oldu, yüzbinlerce mutlu beraberlik burada başladı. İnternette arkadaş bulma konusunda Türkiye’nin en büyük “işe yarayan” sitesinde siz de profilinizi oluşturun.

Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık Siteleri dışında başka hiçbir ortam, ilişki arayan insanları bu kadar hızlı biraraya getiremez. Binlerce insan burada, birbirini arıyor! Arkadaşlık siteleri üyelerinin bir ilişki aradığını varsaymak yanlış olmaz. Yani, sizinle aynı durumda olan binlerce kişi var burada. Ayrıca, herhangi bir ortamda birinin yanına gidip lafa girmek çok kolay değildir. Oysa arkadaşlık siteleri içinde gezinirken herkesin amacının aynı olduğunu bilirsiniz ve herkesin aslında bir “merhaba” beklediğini de bilirsiniz.

Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Aradığın Arkadaşı Bulmak İstiyorsan ücretsiz arkadaşlık sitesine üye ol. Siberalem'e Hemen ücretsiz üye olmak sadece 2 dakikanı alır. Rumuzunu seç, kendini anlat ücretsiz arkadaşlık sitesinde arkadaş aramaya başla. Aradığın kişinin yaşını, özelliklerini, yaşadığı yeri belirterek detaylı bir şekilde arama yapabilirsin.

Arkadaş Bul

Siz de Siberalem.com ile kolayca arkadaş bulabilirsiniz. Yepyeni birçok arkadaş bulup hayatınıza güzellik katmak istiyorsanız önce Siberalem’deki profillere bakın! Siberalem arkadaş bulma sitesi bugüne kadar yüzbinlerce insanı buluşturdu. Arkadaş bulmak hiç zor değil. Siberalem'de semte göre arkadaş arama ve detaylı aramalar, sizin gibi arkadaş arayanlarla kolayca karşılaşmanızı sağlar. Sana uygun insanı hemen bulmak artık çok kolay!